אודות מכללת איי ווב

חברת איי ווב פועלת בתחום של שיווק באינטרנט מאז 2004.

אנחנו עוזרים לבעלי עסקים וחברות לקבל פניות ולקוחות חדשים דרך האינטרנט ולייצר/להגדיל את המכירות של העסק דרך האינטרנט. המכללה הוקמה במטרה להתגבר על הפערים ההולכים וגדלים בידע השיווקי והטכנולוגי המעשי על מנת שחברה או בית עסק יצליח להגדיל את עסקיו באמצעות האינטרנט.

השיווק הטכנולוגי והפעילות העסקית באינטרנט רק תלך ותגדל בשנים ובעשורים הקרובים ובעלי עסק שלא ישלטו בשיווק הדיגיטלי יהיה להם קשה להמשיך להתנהל.

המטרה שלנו היא להנגיש את השיווק הדיגיטלי לבעלי עסקים ומנהלי שיווק על מנת לסייע להם להגדיל את הפעילות העסקית שלהם באינטרנט. 

כיצד אנו עוזרים לעסקים?

על ידי סיוע והדרכה בהקמת תשתיות אינטרנט שיאפשרו הבאת לקוחות חדשים לעסק: בניית אתרים שיווקיים (תדמית/מכירות), התאמה לכל המכשירים (טלפונית/טאבלטים), נראות ברשתות החברתיות, נראות במנועי חיפוש וחיבור כל הפלטפורמות שיוכלו לדבר בניהן.

שיווק באינטרנט - בניית תכנית שיווק באינטרנט המותאמת לעסק, בחירת האפיקים השיווקיים המתאימים ובניה לפי תקציב הלקוח.

יישום בפועל של התכנית – קידום בגוגל פרסום בגוגל בפייסבוק, הקמת מועדוני לקוחות ורשימות דיוור וכו'.

מעקב ביצועים ואופטימיזציה לאורך זמן ולהבאת תוצאות עסקיות ללקוח.

מנהלי הפעילות

 

דרור מגל, מרתוניסט ומוביל דעה בעולם האינטרנט בישראל, ייסד את החברה בשנת 2004. דרור הפך את אייווב לאחת החברות האיכותיות והמערכות ביותר באינטרנט בישראל ומגוון הלקוחות והמותגים המנוהלים בחברה יעיד על כך.


אביאל דהן, ממנהל ושותף, מנכ"ל WSI ישראל לשעבר, מנהל פרויקטים מורכבים באינטרנט משנת 2004, מנהל השיווק של מחלקת השיווק העסקי בחברת Eyeweb. אביאל ניהל מאות קמפיינים שיווקיים ופעיל במספר מיזמי אינטרנט בארץ ובעולם.